Kategorie
Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Čokoládová fontána CF12 + mléčná čokoláda Callebaut do fontány 450 g

Výhodné akce

Cena s DPH:599.00 Kč
Cena bez DPH:495.04 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Čokoládová fontána CF12 vyniká velmi úsporným provozem. Pro vytvoření kaskádového efektu Vám stačí pouze 300 gramů čokolády. Čokoládová fontána CF12 má moderní design v atraktivní červené metalické barvě.

S touto kompaktní čokoládovou fontánou překvapíte své hosty. Snadná obsluha a provoz, malá náročnost na prostor a pro zkušenější uživatele využití i pro sýr nebo omáčky dělají z čokoládové fontány CF12 výborného pomocníka v kuchyni.

Další obecné informace, které jsou společné pro všechny fontány najdete zde.

Parametry čokoládové fontány:
Celková výška fontány 23 cm
Výška kaskády 9 cm
Průměr nádoby 16 cm
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální provozní množství čokolády 300 gramů
Objem nádoby 0,5 litru
Maximální doba provozu za 24 hodin 1 hodina
Napětí/příkon 220V/50Hz/32W

 

Mléčná belgická čokoláda Callebaut do čokoládové fontány a pro čokoládové fondue - pro dokonalý zážitek a bezproblémový provoz čokoládové fontány doporučujeme použití luxusní belgické čokolády Callebaut. Lze použít i jiné druhy čokolády, ale ochudíte se tím o jedinečnou chuť a vůni belgické čokolády, která je považována za nejlepší na světě.

Tato čokoláda má vyjímečné vlastnosti a lépe teče, než jiné druhy čokolády. Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití v čokoládové fontáně je třeba normální čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáváním oleje. To při malých zkušenostech s přípravou čokolády pro fontánu může vést ke zničení celého připravovaného množství čokolády. Použitím nevhodné nebo nevhodně namíchané čokolády může být čokoládová fontána také nevratně poškozena.

Obsah kakaa: 37,8%

Výrobce: Callebaut

Země původu: Belgie

Balení: 0,45 kg - rozvažované balení