Kategorie
Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Čokoládová fontána Sephra Premier

Čokoládové fontány
Čokoládové fontány Sephra

Cena s DPH:1279.00 Kč
Cena bez DPH:1057.02 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Čokoládová fontána Sephra Premier. Inovovaný model nejprodávanější čokoládové fontány na trhu je konstruován tak, aby mohl pracovat s co nejmenším množstvím čokolády, které je přibližně 350 gramů. Další klíčovou vlastností je nejnižší hladina hluku v kategorii domácích fontán a výkonný ohřev.

Čokoládová fontána Sephra Premier je vybavena nerezovou základnou s nádobou na čokoládu o objemu 1,2 litru. Věž a šnek jsou vyrobeny z odolného potravinářského plastu. Má nízkou hladinu hluku a je nejtišší fontánou z nabídky čokoládových fontán pro domácnost. Je vybavena výškově nastavitelnýma nožičkama pro snadné nastavení polohy.

Odnímatelné části čokoládové fontány jsou umyvatelné v myčce. Dále tato čokoládová fontána vyniká velkým výkonem ohřevu pro snadné rozpuštění čokolády.  Čokoládová fontána Sephra Premier je vhodná pro čokoládu, sýrové fondue, karamel.

Čokoládová fontána Sephra Premier je určena pro použití na menších oslavách a párty přibližně do 20 lidí a může být ideálním dárkem - je dodávána v krásném dárkovém balení.

Parametry čokoládové fontány:
Celková výška fontány 39 cm
Výška kaskády 18,5 cm
Průměr nádoby 22,5 cm
Materiál nerezová ocel/plast
Minimální provozní množství čokolády 350 gramů
Objem nádoby 1,2 litru
Maximální doba provozu za 24 hodin 4 hodiny
Napětí/příkon 220V /50Hz /325W