Kategorie
Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Hořká čokoláda do fontány Carla 5 kg

Čokoláda do fontány » Čokoláda Carla

Cena s DPH:1149.00 Kč
Cena bez DPH:999.13 Kč
Cena za Kč / 1 kg:229.80 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Hořká čokoláda Carla do čokoládové fontány - jako jediný český výrobce čokolády nabízí firma Carla kvalitní čokoládu do fontány, která se nemusí dodatečně ředit kakaovým máslem. Jedná se o kvalitní čokoládu s obsahem kakaa 60% vyvinutou speciálně pro čokoládové fontány. Čokoláda Carla do fontány je dodávána pro snadné rozpouštění ve formě čoček.

Tato čokoláda má vyjímečné vlastnosti a lépe teče, než jiné druhy čokolády. Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití v čokoládové fontáně je třeba normální čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáváním kakaového másla.

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: sojový lecitin, aroma.

Obsah kakaa: 60 %

Výrobce: Carla spol. s.r.o.

Země původu: ČR

Balení: 5 kg

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2405 kJ (579 kcal); tuky 42,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 26,2 g); sacharidy 40,3 g (z toho cukry 37,4 g); bílkoviny 5,3 g; sůl 0,025 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 15-20°C a relativní vlhkosti do 70%. Při práci s čokoládou dbejte na to, aby se nedostala do styku s vodou nebo vodní párou. Rozpouštějte pomalu, ne na přímém ohni, stále míchat, teplota nesmí přesáhnout 45 °C! Jinak čokoláda zhoustne.