Kategorie
Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Kakaové máslo Mycryo - plechovka 600 g

Příslušenství pro čoko fontány

Cena s DPH:399.00 Kč
Cena bez DPH:346.96 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Kakaové máslo Mycryo - 100 % kakaové máslo ve formě prášku od firmy Callebaut. Je ideální pro zlepšení tekutosti jakékoliv čokolády. Pokud používáte jinou čokoládu než je speciální čokoláda do fontány od firem Callebaut, Carla nebo Sephra, pak je nutno ji pro správnou tekutost naředit kakaovým máslem.
Obsah kakaového másla v čokoládě je rozhodující paramert pro tekutost čokolády. Čím více čokoláda obsahuje kakaového másla, tím lépe teče. Výrobci často nahrazují kakaové máslo rostlinnými tuky nebo kakaovou hmotou, proto běžná čokoláda v čokoládové fontáně neteče. Pro doplnění kakaového másla na potřebný stav je ideální kakaové máslo v prášku Mycryo. Díky práškové konzistenci se kakaové máslo Mycryo velmi dobře odměřuje a dávkuje.

Kakaové máslo můžete využít v kuchyni i jinak. Je výborné na smažení, rychlé opékání i pečení. Kakaové máslo má tu jedinečnou vlastnost, že nepřebíjí chuť Vašich ingrediencí - naopak, pomůže jim vyniknout. Velkou výhodou kakaového másla je také to, že neobsahuje žádný cholesterol a má nižší obsah tuků a méně kalorií než běžné tuky používané v kuchyni.

Výrobce: Callebaut

Země původu: Belgie

Balení: plechovka 600 gramů