Kategorie
Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Čokoládová fontána CF690 PROFI, 69 cm

Čokoládové fontány gastro

Cena s DPH:7990.00 Kč
Cena bez DPH:6603.31 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Pětipatrová čokoládová fontána CF690 PROFI je profesionální nerezová fontána na čokoládu vysoká 69 cm. Čokoládová fontána CF690 PROFI je určená pro použití v gastromii pro cateringové firmy, restaurace, cukrárny a podobné provozovny. Je vybavena speciálním silným motorem přímo napojeným na nerezový šnek.

Šnek je uložen ve vodicím kroužku. Toto řešení spolu s tichým motorem zajišťuje velmi tichý a klidný chod čokoládové fontány. Odpadá tím nutnost použití převodovky, což je u čokoládových fontán nejchoulostivější, nejvíce poruchová a také nejhlučnější součát.

Čokoládová fontána CF690 PROFI je vybavena vyhřívanou nádobou a termostatem s plynulou regulací teploty v rozmezí od 30 do 100 °C. Široká nádoba omezuje znečištění základny fontány čokládou.

Ohřev a pohon šneku mají samostatné spínače což umožňuje konzumovat tekutou čokoládu i v případě, že je vypnutý pohon šneku a rozpuštěná čokoláda je jen v nádobě fontány. Vrchní část čokoládové fontány, která přichází do styku s čokoládou je možno snadno a bez nástrojů demontovat a umýt v myčce.

Parametry čokoládové fontány:
Celková výška fontány 69 cm
Výška kaskády 45 cm
Průměr nádoby 33 cm
Materiál nerezová ocel
Minimální provozní množství čokolády 2 kg
Objem nádoby 4 kg
Maximální doba provozu za 24 hodin 10 hodin
Napětí/příkon 230V/50Hz/230W