Čokoládová fontána CF1030 PROFI, 103 cm

Čokoládová fontána CF 1000 je celonerezová sedmipatrová čokoládová fontána určená pro použití v gastromii se speciálním motorem napojeným přímo na nerezový šnek. Nerezový šnek je uložen ve vodicím kroužku.

15 990,00 Kč
S DPH Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Sedmipatrová čokoládová fontána CF1030 PROFI je profesionální nerezová fontána na čokoládu vysoká 103 cm. Čokoládová fontána CF1030 PROFI je určená pro použití v gastromii pro cateringové firmy, restaurace, cukrárny a podobné provozovny. Je vybavena speciálním silným motorem přímo napojeným na nerezový šnek.

Šnek je uložen ve vodicím kroužku. Toto řešení spolu s tichým motorem zajišťuje klidný chod čokoládové fontány. Odpadá tím nutnost použití převodovky, což je u čokoládových fontán nejchoulostivější, nejvíce poruchová a také nejhlučnější součát.

Čokoládová fontána CF1030 PROFI je vybavena vyhřívanou nádobou a termostatem s plynulou regulací teploty v rozmezí od 30 do 100 °C. Široká nádoba omezuje znečištění základny fontány čokoládou.

Ohřev čokolády a pohon šneku mají samostatné spínače, což umožňuje konzumovat tekutou čokoládu i v případě, že je vypnutý pohon šneku a rozpuštěná čokoláda je jen v nádobě fontány.

Horní díl kaskády je odnímatelný a je možné jej spolu s nerezovým šnekem, nerezovou kaskádou a nerezovou mísou umývat v myčce. Pro složení a rozložení fontány nejsou nutné žádné nástroje.

Další informace o čokoládové fontáně, které jsou společné pro všechny fontány najdete zde.

Parametry čokoládové fontány:

Celková výška fontány 103 cm
Výška kaskády 65 cm
Průměr nádoby 43 cm
Materiál nerezová ocel
Minimální provozní množství čokolády 4 kg
Objem nádoby 12 kg
Maximální doba provozu za 24 hodin 12 hodin
Napětí/příkon 230V/50Hz/350W
Čokoservis
53