Čokoládová fontána Excelent + hořká čokoláda Callebaut 2,5 kg

Za 1390,- Kč získáte za zvýhodněnou cenu čokoládovou fontánu Excelent a jedno 2,5 kilové balení hořké belgické čokolády do fontány Callebaut.

1 390,00 Kč
S DPH Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Za 1390,- Kč získáte za zvýhodněnou cenu čokoládovou fontánu Excelent a jedno 2,5 kilové balení mléčné belgické čokolády do fontány Callebaut.

Čokoládová fontána Excelent je kvalitní domácí čokoládová fontána v nerezovém provedení. Má nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou mezi všemi zde nabízenými čokoládovými fontánami. Stejně, jako všechny ostatní zde nabízené fontány je bez čerpadla - čokoládu dopravuje šnek. Čokoládu lze rozpouštět přímo ve fontáně.

Je vhodná kromě čokolády také na sýrové fondue, barbecue a omáčky. Odnímatelné části jsou umyvatelné v myčce. Fontána se snadno ovládá dvěma knoflíky - jedním zapínáme ohřev a druhým pohon spirály.

K vytvoření kaskádového efektu potřebuje pouze 450 gramů čokolády. Je ideální pro rodinné oslavy. Čokoládovou fontánu lze rychle a jednoduše složit a snadno čistit. Pro snadné ustavení fontány je čokoládová fontána Excelent vybavena přilnavýma a výškově stavitelnýma nožičkama.

Parametry čokoládové fontány:

Celková výška fontány 41 cm
Výška kaskády 18 cm
Průměr nádoby 21 cm
Materiál nerezová ocel + plast
Min. provozní množství čokolády 450 gramů
Objem nádoby 0,9 litru
Max. doba provozu za 24 hodin 4 hodiny
Napětí/příkon 230V/50Hz/170W

Hořká belgická čokoláda Callebaut do čokoládové fontány a pro čokoládové fondue - pro dokonalý zážitek a bezproblémový provoz čokoládové fontány doporučujeme použití luxusní belgické čokolády Callebaut.

Lze použít i jiné druhy čokolády, ale ochudíte se tím o jedinečnou chuť a vůni belgické čokolády Callebaut, která je považována za nejlepší na světě. Čokoláda Callebaut má vyjímečné vlastnosti a lépe teče, než jiné druhy čokolády.

Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití v čokoládové fontáně je třeba normální čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáváním oleje.

To při malých zkušenostech s přípravou čokolády pro fontánu může vést ke zničení celého připravovaného množství čokolády. Použitím nevhodné nebo nevhodně namíchané čokolády může být čokoládová fontána také nevratně poškozena.

Obsah kakaa: 57,6 %

Země původu: Belgie

Označení čokolády: CHD-N811FOUNE4-U71

Balení: 2,5 kg

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátory: sójový lecitin, přírodní vanilka. Může obsahovat mléko.

Výrobce: Barry Callebaut N.V.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2406 kJ (575 kcal); tuky 41 g (z toho nasycené mastné kyseliny 25 g); sacharidy 42 g (z toho cukry 40 g); bílkoviny 4,8 g; sůl 0,01 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti do 70%.

85