• Záruka 3 roky

Čokoládová fontána Excelent, 3 roky záruka

Záruka na fontánu Excelent je 3 roky. Čokoládová fontána Excelent je kvalitní domácí čokoládová fontána v nerezovém provedení. Má nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou mezi všemi zde nabízenými čokoládovými fontánami. Je vhodná kromě čokolády také na sýrové fondue, omáčky a barbecue. Čokoládu lze rozpouštět přímo ve fontáně.

999,00 Kč
S DPH Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Záruka na fontánu Excelent je 3 roky.

Čokoládová fontána Excelent je kvalitní domácí čokoládová fontána v nerezovém provedení. Má nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou mezi všemi zde nabízenými čokoládovými fontánami. Stejně, jako všechny ostatní zde nabízené fontány je bez čerpadla - čokoládu dopravuje šnek. Čokoládu lze rozpouštět přímo ve fontáně.

Je vhodná kromě čokolády také na sýrové fondue, barbecue a omáčky. Odnímatelné části jsou umyvatelné v myčce. Fontána se snadno ovládá dvěma knoflíky - jedním zapínáme ohřev a druhým pohon spirály.

K vytvoření kaskádového efektu potřebuje pouze 450 gramů čokolády. Je ideální pro rodinné oslavy. Čokoládovou fontánu lze rychle a jednoduše složit a snadno čistit. Pro snadné ustavení fontány je čokoládová fontána Excelent vybavena přilnavýma a výškově stavitelnýma nožičkama.

Parametry čokoládové fontány:

Celková výška fontány 41 cm
Výška kaskády 18 cm
Průměr nádoby 21 cm
Materiál nerezová ocel + plast
Min. provozní množství čokolády 450 gramů
Objem nádoby 0,9 litru
Max. doba provozu za 24 hodin 4 hodiny
Napětí/příkon 230V/50Hz/170W
Čokoservis
10