Výrobník horké čokolády ChocoHeaven - 10L

Profesionální výrobník horké čokolády ChocoHeaven 10L je koncipován na výrobu a prezentaci horké čokolády, ale i řady dalších horkých nápojů (káva, čaj, grog, punč, svařené víno atd.). Je určen pro pro restaurace, kavárny, čokoládovny a další použití v gastronomii. Šetrný nepřímý systém ohřevu a udržení v teplém stavu (ohřev přes vodní lázeň-bain marie) s možností regulace teploty dle potřeby od +30 až do +100°C.

9 990,00 Kč
S DPH Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Profesionální výrobník horké čokolády ChocoHeaven 10L je koncipován na výrobu a prezentaci horké čokolády, ale i řady dalších horkých nápojů (káva, čaj, grog, punč, svařené víno atd.). Je určen pro pro restaurace, kavárny, čokoládovny a další použití v gastronomii.

Šetrný nepřímý systém ohřevu a udržení v teplém stavu (ohřev přes vodní lázeň-bain marie) s možností regulace teploty dle potřeby od +30 až do +100°C.

Kontinuální rovnoměrné míchání - odolné míchací lopatky jsou vyjímatelné. Speciální konstrukce výpustného kohoutu zamezující ucpávání a umožňuje snadné čistění - kohout vybaven pákou snadného mechanického pročistění.

Ohřev vody je prováděn v nerezovém duplikátoru (AISI 304), který je vybaven tepelnou ochranou. Vodu je možné doplňovat kdykoliv během provozu. Snadno odnímatelná nádoba je vyrobena z odolného čirého polykarbonátu. Odkapová miska je vybavena plovákem indikujícím plný stav.

Parametry výrobníku horké čokolády:

Výška výrobníku 58 cm
Šířka x hloubka výrobníku 28 x 41 cm
Materiál nádoby polykarbonát
Hmotnost 8,5 kg
Maximální množství čokolády 10 litrů
Způsob ohřevu nepřímý - bain marie
Regulace teploty 30 - 100 °C
Napění/Příkon 230 V/ 50 Hz/ 1000 W
504