Osvětlený podstavec pro čokoládové fontány

Osvětlený servírovací stůl pod profesionální čokoládové fontány je vyrobený z odolného polypropylenu vhodného pro styk s potravinami. Servírovací podstavec je osvětlený LED diodami, které podstavec s fontánou nasvítí až 16 různými barvami. Součástí balení je také dálkový ovladač osvětlení. Osvětlení je možné zcela vypnout nebo zvolit různé efekty, např. stroboskop, blesk, stmívání a světelné přechody.

10 990,00 Kč
S DPH Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Udělejte způsob servírování čokolády a ovoce ještě zajímavější a nevšednější! S našim osvětleným podstavcem pro čokoládové fontány ohromíte své hosty.

- atraktivní způsob prezentace čokoládové fontány

- 16 barev nasvícení podstavce

- světelné efekty (stroboskop, stmívání, blesk...)

- velká plocha na dvou patrech pro servírování ovoce

- dálkové ovládání

Osvětlený servírovací stůl pod profesionální čokoládové fontány slouží k prezentaci čokoládové fontány a ukládání ovoce. Je vyrobený z odolného polypropylenu vhodného pro styk s potravinami. Konstrukce umožňuje snadnou montáž a demontáž, jednoduše se čistí.

Servírovací podstavec je osvětlený LED diodami, které podstavec s fontánou nasvítí až 16 různými barvami. Součástí balení je také dálkový ovladač osvětlení. Osvětlení je možné zcela vypnout nebo zvolit různé efekty, např. stroboskop, blesk, stmívání a světelné přechody.

Osvětlený podstavec má průměr prvního patra 100 cm, druhé patro má průměr 65 cm a celková výška je 41 cm. Vnitřní otvor pro čokoládovou fontánu má průměr 27 cm. Podstavec je vhodný pro čokoládové fontány CF600 CROWN, CF590 PROFI, CF690 PROFI a CF800 PROFI.

Parametry osvětleného podstavce:

Celková výška 41 cm
Průměr prvního patra 100 cm
Průměr druhého patra 65 cm
Materiál polypropylen
Počet barev 16
Počet pater 2
Hmotnost 19 kg
Napětí/příkon 230V/50Hz/20W
Čokoservis
90