PŘI TEPLOTÁCH NAD 25°C ZVAŽTE ODLOŽENÍ ZÁSILKY. JE VELKÁ PRAVDĚPODOBNOST ROZTAVENÍ ČOKOLÁDY CESTOU.

Zavřít

Čokoládová fontána Sephra Classic nerezová

Čokoládová fontána Sephra Classic je po fontáně Sephra Select druhá nejlevnější fontána, která nemá plastovou převodovku, ale je vybavena s tichým motorem WhisperQuiet™, který je přímo napojený na šnek.

Díky tomuto řešení má fontána Sephra Classic mnohem delší životnost a je mnohem tišší než běžné fontány pro domácí použití. Je proto vhodná i pro nenáročnější gastro provozy.

6 990,00 Kč
S DPH Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Čokoládová fontána Sephra Classic nerezová je oproti běžné fontáně Sephra Classic vybavena nerezovou věží. Nemá plastovou převodovku, ale je vybavena s tichým motorem WhisperQuiet™, který je přímo napojený na plastový šnek. 

Díky tomuto řešení má fontána Sephra Classic nerezová mnohem delší životnost a je mnohem tišší než běžné fontány pro domácí použití. Je proto vhodná i pro nenáročnější gastro provozy. Pro vytvoření kaskádového efektu potřebuje přibližně 1,1 kg čokolády a vyhřívaná nerezová nádoba pojme až 2,2 kg čokolády. Je vhodná pro čokoládu, sýrové fondue, karamel atd.

Vyhřívaná nádoba na čokoládu a základna čokoládové fontány jsou vyrobeny z nerezové oceli, další díly z odolného potravinářského plastu. Pro snadné ustavení fontány je čokoládová fontána Sephra Classic nerezová vybavena stavitelnýma nožičkama.

Ovládání fontány je řešeno dvěma tlačítky, kdy se jedním zapíná ohřev a v druhým pohon šneku. Díky šneku proudí čokoláda z nádoby středem věže nahoru a stéká v kaskádách po miskách věže zpátky do nádoby.

Snadno se po použití rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

Americká značka Sephra je předním světovým výrobcem kvalitních čokoládových fontán a je synonymem pro spolehlivé a tiché čokoládové fontány. Konzervativní desing čokoládové fontány Sephra Classic nerezová připomíná vzhled velkých profesionálních fontán Sephra. Je to ideální model pro menší až středně velké party.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

Parametry čokoládové fontány:

Celková výška fontány 46 cm
Výška kaskády 24,5 cm
Průměr nádoby 28 cm
Materiál nerezová ocel
Minimální provozní množství čokolády 1,1 kg
Objem nádoby 2,2 kg
Maximální doba provozu za 24 hodin 6 hodin
Napětí/příkon 230V/50Hz/230W
Sephra
72