Vážení zákazníci, po dobu trvání nouzového stavu nebudou k dispozici někteří dopravci a platební metody.

Zavřít

Čokoládová fontána CF800 PROFI, 80 cm

Čokoládová fontána CF 800 je nerezová čokoládová fontána určená pro použití v gastromii se speciálním motorem napojeným přímo na šnek. Šnek je uložen ve vodicím kroužku. Toto řešení spolu s tichým motorem zajišťuje klidný chod čokoládové fontány.

10 990,00 Kč
S DPH Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Šestipatrová čokoládová fontána CF800 PROFI je profesionální nerezová fontána na čokoládu vysoká 80 cm. Čokoládová fontána CF800 PROFI je určená pro použití v gastromii pro cateringové firmy, restaurace, cukrárny a podobné provozovny. Je vybavena speciálním silným motorem přímo napojeným na nerezový šnek.

Šnek je uložen ve vodicím kroužku. Toto řešení spolu s tichým motorem zajišťuje klidný chod čokoládové fontány. Odpadá tím nutnost použití převodovky, což je u čokoládových fontán nejchoulostivější, nejvíce poruchová a také nejhlučnější součát.

Čokoládová fontána CF800 PROFI je vybavena vyhřívanou nádobou a termostatem s plynulou regulací teploty v rozmezí od 30 do 100 °C. Široká nádoba omezuje znečištění základny fontány čokoládou.

Ohřev a pohon šneku mají samostatné spínače což umožňuje konzumovat tekutou čokoládu i v případě, že je vypnutý pohon šneku a rozpuštěná čokoláda je jen v nádobě fontány. Vrchní část čokoládové fontány, která přichází do styku s čokoládou je možno snadno a bez nástrojů demontovat a umýt v myčce.

Další informace o čokoládové fontáně, které jsou společné pro všechny fontány najdete zde.

Parametry čokoládové fontány:

Celková výška fontány 80 cm
Výška kaskády 52 cm
Průměr nádoby 38 cm
Materiál nerezová ocel
Minimální provozní množství čokolády 2,9 kg
Objem nádoby 6 kg
Maximální doba provozu za 24 hodin 12 hodin
Napětí/příkon 230V/50Hz/300W
52